Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Address
id: Alamat

en: State
id: Status

en: City
id: Kota

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: or
id: atau

en: emergency
id: darurat
