Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: City
lv: Pilsēta

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: or
lv: vai

en: emergency
lv: avārija
