Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: City
nl: Plaats

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: or
nl: of

en: emergency
nl: noodgeval

en: Contact type
nl: Contacttype

en: Social links
nl: Sociale links
