Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Address
ru: Адрес

en: State
ru: Состояние

en: City
ru: Город

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: or
ru: или

en: emergency
ru: авария

en: Contact type
ru: Тип контакта

en: Add one more
ru: Добавить ещё
