Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Address
th: ที่อยู่

en: State
th: รัฐ

en: City
th: จังหวัด

en: or
th: หรือ

en: emergency
th: ฉุกเฉิน
