Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Address
tr: Adres

en: State
tr: Durum

en: City
tr: Şehir

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: or
tr: ya da

en: emergency
tr: acil
