Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: City
uk: Місто

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: or
uk: або

en: Zip
uk: Індекс

en: emergency
uk: аварійна ситуація

en: Contact type
uk: Тип контакту

en: Add one more
uk: Додати ще
