Structured Data (JSON+LD Rich Snippets) (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Address
vi: Địa chỉ

en: State
vi: Bang

en: City
vi: Thành phố

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: emergency
vi: khẩn cấp
