Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Preview trimmed version
af: Voorskou verkorte weergawe

en: Preview full version
af: Voorskou volle weergawe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom
