Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Menu
be: Меню

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: You are here
be: Вы тут

en: Preview trimmed version
be: Перапрагляд абмежаванай версіі

en: Preview full version
be: Перапрагляд поўнай версіі

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
be: Апрацаваная версія  вашага паста, адлюстроўвае як  ваш пост выглядае  на галоўнай старонцы ці калі экспартуецца на сіндыкацыю.<span class="no-js">  Вы можаце ўставіць знак падзельніка "&lt;!--break--&gt;" ( без  двукосся) каб  дакладна ўрэгуляваць дзе ваш пост  будзе  перарывацца.</span>

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Subscribe to @feed-title
be: Падпісацца на @feed-title
