Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Menu
bs: Meni

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Preview trimmed version
bs: Pregledaj skraćenu verziju

en: Preview full version
bs: Pregledaj punu verziju

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
bs: Skraćena verzija vašeg članka prikazuje kako vaš članak izgleda kada je promovisan na naslovnu stranicu ili kada se izveze u feed. <span class="no-js"> Možete unijeti graničnik "&lt;!--break--&gt;" (bez navodnika) da tačno odredite gdje će se vaš članak razdvojiti.</span>
