Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Menu
ca: Menú

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Preview trimmed version
ca: Previsualitza la versió reduïda

en: Preview full version
ca: Previsualitza la versió sencera

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
ca: La versió retallada dels vostres enviaments mostra quin aspecte tenen aquests quan es promouen a la pàgina principal o quan s'exporten per a sindicació. <span class="no-js"> Podeu inserir el delimitador "&amp;lt;!--break--&amp;gt;;" (sense les cometes) per ajustar el punt de tall de l'enviament.</span>

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Subscribe to @feed-title
ca: Subscriu-te al @feed-title
