Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: You are here
cs: Jste zde

en: Preview trimmed version
cs: Náhled zkrácené verze

en: Preview full version
cs: Náhled plné verze

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
cs: Náhled příspěvku ukazuje, jak se příspěvek zobrazí na úvodní stránce nebo při exportu do syndikovaného kanálu. <span class="no-js">Pro přesné oddělení můžete vložit oddělovač „&lt;!--break--&gt;“ (bez uvozovek).</span>

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Subscribe to @feed-title
cs: Prihlásit se k odběru @feed-title
