Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Menu
eu: Menua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Preview trimmed version
eu: Aurreikusi bertsio laburra

en: Preview full version
eu: Aurreikusi bertsio osoa

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)
