Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Menu
gl: Menú

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Preview trimmed version
gl: Vista previa da versión recortada

en: Preview full version
gl: Vista previa da versión completa

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
gl: A versión recortada do seu envío amosa como se verá cando esté na páxina principal ou cando sexa exportado para distribución a outros sitios web.<span class="no-js"> Pode inserir o delimitador "&lt;!--break--&gt;" (sen as comiñas) para especificar onde se ten que partir o envío.</span>

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Subscribe to @feed-title
gl: Subscribirse a @feed-title
