Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Menu
hi: सूची

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Preview trimmed version
hi: साहित्य अंश रूप जाँचे

en: Preview full version
hi: पूर्ण साहित्य रूप जाँचे

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: (active tab)
hi: (सक्रिय टैब)
