Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Menu
hr: Izbornik

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Preview trimmed version
hr: Pregledaj skraćenu inačicu

en: Preview full version
hr: Pregledaj punu inačicu

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
hr: Skraćena inačica unosa prikazuje kako će unos izgledati kada bude prikazan na početnoj stranici ili kada bude na raspolaganju za automatsko sakupljanje sadržaja na mreži. <span class="no-js">Ukoliko želite sami kotrolirati mjesto razdvajanja skrećene inačice unesite slijedeći niz kao graničnik "&lt;!--break--&gt;" (bez navodnika).</span>

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Subscribe to @feed-title
hr: Pretplata na @feed-title
