Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Menu
hu: Menü

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Preview trimmed version
hu: Bevezető előnézete

en: Preview full version
hu: Teljes tartalom előnézete

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: User 1
hu: Felhasználói 1

en: User 2
hu: Felhasználói 2

en: User 3
hu: Felhasználói 3

en: User 4
hu: Felhasználói 4

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Bottom 1
hu: Alul 1

en: Bottom 2
hu: Alul 2

en: Bottom 3
hu: Alul 3

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
hu: A tartalom bevezetőjének előnézete mutatja, hogy miként jelenik meg a címlapon, áttekintő oldalakon vagy megosztáskor.<span class="no-js"> A &lt;!--break--&gt; elválasztó használható arra, hogy pontosan meghatározzuk, hol kell a bevezetőt levágni.</span>

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Subscribe to @feed-title
hu: Feliratkozás @feed-title csatornára

en: !new new
hu: !new új
