Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)
