Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
