Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم
