Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Menu
lt: Meniu

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Preview trimmed version
lt: Peržiūrėti santrauką

en: Preview full version
lt: Peržiūrėti pilną versiją

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
lt: Sutrumpinta įrašo versija rodo, kaip paskelbas įrašas bus vaizduojamas pagrindiniame puslapyje ar eksportuotas sindikacijai. <span class="no-js"> Jūs galite įterpti skirtuką "&lt;!--break--&gt;" (be kabučių), norėdami nurodyti, kurioje vietoje įrašas bus perskirtas.</span>

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Subscribe to @feed-title
lt: Užsiprenumeruoti @feed-title
