Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Menu
mn: Цэс

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
