Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: You are here
nl: U bent hier

en: Preview trimmed version
nl: Voorbeeldweergave ingekorte versie

en: Preview full version
nl: Voorbeeldweergave volledige versie

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: User 1
nl: Gebruiker 1

en: User 2
nl: Gebruiker 2

en: User 3
nl: Gebruiker 3

en: User 4
nl: Gebruiker 4

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Bottom 1
nl: Onder 1

en: Bottom 2
nl: Onder 2

en: Bottom 3
nl: Onder 3

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
nl: De ingekorte versie van uw inzending geeft weer hoe het artikel op de voorpagina gepubliceerd wordt of hoe het als gesyndiceerde inhoud wordt geëxporteerd. <span class="no-js">U kunt "&lt;!--break--&gt;" (zonder aanhalingstekens) invoeren als scheidingsteken om aan te geven waar uw tekst wordt gesplitst.</span>

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Subscribe to @feed-title
nl: Abonneer op @feed-title

en: !new new
nl: !new nieuw
