Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Preview trimmed version
nn: Førehandsvis forkorta utgåve

en: Preview full version
nn: Førehandsvis heile

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Subscribe to @feed-title
nn: Abonner på @feed-title
