Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Menu
oc: Menú

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Preview trimmed version
oc: Apercebut de la version abreujada

en: Preview full version
oc: Apercebut de la version completa

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: User 1
oc: Utilizaire 1

en: User 2
oc: Utilizaire 2

en: User 3
oc: Utilizaire 3

en: User 4
oc: Utilizaire 4

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
oc: La version retalhada de vòstres mandadisses fa veire quin aspècte an los que son promolguts sus la pagina d'acuèlh o quand son exportats per una sindicacion. <span class="no-js"> Podètz inserir lo delimitador "&amp;lt;!--break--&amp;gt;;" (sens las verguetas) per apondre lo punt de talh del mandadís.</span>

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Subscribe to @feed-title
oc: Soscriure a @feed-title
