Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: Menu
sl: Meni

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Preview trimmed version
sl: Predogled skrajšane različice

en: Preview full version
sl: Predogled popolne različice

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
sl: Skrajšana oblika vaše objave prikazuje, kako bo ta izgledal, ko bo objavljen na prvi strani oziroma v RSS objavi. <span class="no-js">V kolikor hočete sami določiti mesto reza, lahko ročno dodate "&lt;!--break--&gt;" (brez navednic).</span>
