Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Menu
th: เมนู

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Preview trimmed version
th: ตัวอย่างเนื้อหาฉบับย่อ

en: Preview full version
th: ตัวอย่างเนื้อหาฉบับเต็ม

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: Subscribe to @feed-title
th: ลงชื่อรับข่าว @feed-title
