Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
