Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
