Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Preview trimmed version
dz: རྩེ་སྙོམ་ཡོད་པའི་ཐོན་རིམ་སྔོན་ལྟ་འབད།

en: Preview full version
dz: ཐོན་རིམ་ཆ་མཉམ་སྔོན་ལྟ་འབད།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
