Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Menu
el: Μενού

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Preview trimmed version
el: Δοκιμή εμφάνισης της περικομμένης μορφής

en: Preview full version
el: Δοκιμή εμφάνισης της πλήρους μορφής

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
el: Η περικομμένη έκδοση της δημοσίευσής σας δείχνει πως εμφανίζεται όταν προβιβάζεται στην κεντρική σελίδα ή εξάγεται για συλλογή. <span class="no-js"> Μπορείτε να εισάγετε το διαχωριστή "&lt;!--break--&gt;" (χωρίς τα εισαγωγικά) για να ορίσετε με ακρίβεια σε ποιο σημείο η δημοσίευσή σας θα χωριστεί.</span>

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Subscribe to @feed-title
el: Εγγραφή στη @feed-title
