Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Menu
he: תפריט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Preview trimmed version
he: גרסה מקוצרת

en: Preview full version
he: תצוגה מקדימה של גירסה מלאה

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
he: הגרסה המקוצרת של הפרסום מראה כיצד הפרסום שלך יראה כאשר הוא מקודם לעמוד ראשי או כאשר הוא מיוצא לסינדיקציה.<span class="no-js"> אתה יכול להכניס את התו המפריד "&lt;!--break--&gt;" (ללא הגרשיים) כדי לעדן את המקום בו הפרסום שלך מפוצל.</span>

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Subscribe to @feed-title
he: הרשם ל-@feed-title
