Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Menu
is: Valmynd

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: You are here
is: Þú ert hér

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: (active tab)
is: (virkur flipi)
