Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Preview trimmed version
kk: Қысқаша нұсқасын алдын ала көру

en: Preview full version
kk: Толық нұсқаусын алдын ала қарау

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
kk: Материалдың қысқа нүсқасы шолу беттерінде және RSS арналарында көрсетіледі. <span class="no-js">Қысқа нұсқаны белгілеу үшін "&lt;!--break--&gt;"(тырнақшасыз) бөлгішін қолданыңыз.</span>
