Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)
