Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Preview trimmed version
lv: Pirmsskatīt apgrieztu revīzija

en: Preview full version
lv: Pirmsskatīt pilnu revīziju

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Subscribe to @feed-title
lv: Pieteikties @feed-virsraksts

en: !new new
lv: !new jauns
