Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Menu
ml: മെനു

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
