Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Menu
ne: मेनु

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
