Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
