Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Preview trimmed version
sk: Náhľad skrátenej verzie

en: Preview full version
sk: Náhľad plnej verzie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
sk: Náhľad príspevku ukazuje, ako sa príspevok zobrazí na titulnej stránke alebo pri exporte do čítačky správ. <span class="no-js">Oddeľovač „&lt;!--break--&gt;“ (bez úvodzoviek) použite na mieste, kde má byť váš príspevok rozdelený.</span>

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Subscribe to @feed-title
sk: Odoberať @feed-title
