Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Menu
sq: Menuja

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Preview trimmed version
sq: Pamja e parë e versionit të shkurtër

en: Preview full version
sq: Pamja e parë e versionit të plotë

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
sq: Versioni i shkurtër i shkrimit tuaj pasqyron se si paraqitet shkrimi juaj kur vendoset në faqen kryesore apo kur eksportohet për shfrytëzim nga site të tjerë. <span class="no-js"> Mund të përcaktoni pikën e ndërprerjes së shkrimit tuaj duke përdorur kufizuesin "&lt;!--break--&gt;" (pa thonjëza).</span>

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
