Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Menu
uk: Меню

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Preview trimmed version
uk: Зразок скороченої версії

en: Preview full version
uk: Зразок повної версії

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: User 1
uk: Користувач 1

en: User 2
uk: Користувач 2

en: User 3
uk: Користувач 3

en: User 4
uk: Користувач 4

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
uk: Скорочена версія вашої публікації показує, як виглядатиме публікація при винесенні її на головну сторінку чи експорті в RSS потік.<span class="no-js"> Ви можете додати розділювач "&lt;!--break--&gt;" (без лапок), щоб точно вказати місце поділу вашої публікації.</span>

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Subscribe to @feed-title
uk: Підписатися на @feed-title

en: !new new
uk: Нових: !new

en: Extra 1
uk: Додатковий 1

en: Extra 2
uk: Додатковий 2
