Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Menu
ast: Menú

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
