Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Menu
bg: Меню

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Preview trimmed version
bg: Преглед на кратката версия

en: Preview full version
bg: Преглед на пълната версия

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
bg: Изчистената версия на вашата публикация показва как ще изглежда тя, когато е представена на главната страница или когато е експортирана за разпространение. <span class="no-js"> Можете да вмъкнете разделителя "&lt;!--break--&gt;" (без кавичките) , за да нагласите къде да се разделя публикацията.</span>

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Subscribe to @feed-title
bg: Абонирай се за @feed-title
