Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Menu
eo: Menuo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Preview trimmed version
eo: Antaŭrigardu mallongigitan version

en: Preview full version
eo: Antaŭrigardu la plenan version

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
eo: La mallongigita versio de via afiŝo montras kiel via afiŝo aspektos kiam montrata en la ĉefpaĝo aŭ kiam eksportita por abonrilati. <span class="no-js">Vi povas enmeti la apartigilon "&lt;break&gt;" (sen citiloj) por elekti kie la afiŝo apartiĝas.</span>
