Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Menu
et: Menüü

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Preview trimmed version
et: Kärbitud verisooni eelvaade

en: Preview full version
et: Täisversiooni eelvaade

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
et: Postituse kärbitud versioon näitab seda, millisel kujul kuvatakse postitust esilehel või andmevoos. <span class="no-js"> Seadistamaks seda, kust täpselt postitust kärbitakse, on võimalik postitusele lisada eraldaja "&lt;!--break--&gt;" (ilma jutumärkideta).</span>

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Subscribe to @feed-title
et: Liitu @feed-title vooga

en: !new new
et: !new uut
