Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Menu
fi: Valikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Preview trimmed version
fi: Esikatsele lyhennettyä versiota

en: Preview full version
fi: Esikatsele täyspitkää versiota

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: User 1
fi: Käyttäjä 1

en: User 2
fi: Käyttäjä 2

en: User 3
fi: Käyttäjä 3

en: User 4
fi: Käyttäjä 4

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
fi: Kirjoituksen lyhennettyä versiota käytetään mm. etusivulla ja RSS-syötteissä. Voit merkitä kirjoitukseen erottimen "&lt;!--break--&gt;" (ilman lainausmerkkejä), jolloin se katkaistaan siitä kohtaa.

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Subscribe to @feed-title
fi: Tilaa RSS-syöte aiheesta @feed-title
