Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Preview trimmed version
jv: Tampilna versi sing dipotong

en: Preview full version
jv: Tampilna versi lengkap

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
jv: Versi irisan saka tulisan Sampéyan nudhuhaké kaya apa tulisan Sampéyan nalika dipromosikna nang kaca utama utawa nalika diekspor kanggo sindikasi.<span class="no-js"> Sampéyan bisa nyisipaké kode watesan "&lt;!--break--&gt;" (tanpa tandha petik) kanggo ngapiki nalika tulisan Sampéyan dipisah.</span>

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Subscribe to @feed-title
jv: Langganan @feed-title

en: !new new
jv: !new anyar
