Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
